معرفی شرکت:
نام شرکت:سازمان صبح کرمان (نیازمندیهای صبح کرمان)

 
سازمان نیازمندیهای صبح کرمان جهت پاسخگويي به نيازها و انتظارات مردم در بخش نيازمنديهاي شهري در ابتداي سال 1393 تاسيس و با انتشار راهنماي صبح کرمان فعاليت رسانه اي خود را رسما آغاز كرد. هدف و ماموريت نیازمندیهای صبح کرمان برقراري ارتباط بي واسطه ميان خريداران و فروشندگان كالا و خدمات تمامي ايرانيان است. چشم انداز راهنمای صبح کرمان، كسب نقش تعيين كننده در اقتصاد شهري بوده و براي تحقق ماموريت و چشم انداز خود سه هدف را سرلوحه قرار داده است :

1- ايجاد رقابت سالم ميان عوامل كسب و كار و نيز برقراري ارتباط ميان بازار توليد و مصرف.
2- افزايش رضايتمندي مصرف كنندگان خدمات شركت و ايجاد مشتريان وفادار بواسطه توسعه كمي وكيفي خدمات سازمان.
 
3- ارتقا سطح فرهنگ مبادلات كالا و خدمات.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 نيازمنديهاي صبح کرمان هم اكنون هر هفته با  بیش از 800  آگهي و برخورداري از جامع ترين فهرست موضوعات، بزرگترين نقش را در نظام مبادله كالا و خدمات در کرمان به عهده دارد.

در حال حاضر سفارش آگهي از ساعت 8 الی 20 صورت میگیرد.

سايت راهنماي صبح کرمان به آدرس kermanresaneh.com نيز روزانه با نمایش هزاران آگهی چاپ شده در راهنما و نقش ويژه اي را در اطلاع رساني الكترونيكي نيازمنديها به عهده گرفته است.
سازمان نیازمندیهای صبح کرمان قصد دارد آگهی محصولات باغی، زراعی ،دامی و نیز محصولات فرآوری شده روستائیان را منتشر کند تا نقش موثری در بهبود معاملات و رونق کسب و کارشان فراهم شود.  
ما بر این باوریم که سازمان نیازمندیهای صبح کرمان رسالت خود را پایان یافته تلقی ننموده و  همواره در تلاش است به ایفاء نقش موثرتر در توسعه مناسبات کسب و کار شهروندان و مشارکت در سامان دادن فعالیتهای آنان کمک به ایجاد اشتغال و تسریع در نظام مبادله کالا و خدمات همواره به عنوان بستر رفع نیازهای مردم و همچنین زمینه ساز فعالیت کار آفرینان و صاحبان مشاغل باشد. 

دفتر وب سایت راهنمای صبح کرمان

کرمان خیابان خواجو کوچه 17 اولین ساختمان سمت راست

ساعات تماس 9 صبح الی 5 بعدازظهر

تلفن پذیرش آگهی: 09363935168

http://yon.ir/8hXmk

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

دفتر مرکزی سازمان نیازمندیهای صبح کرمان

کرمان خیابان خواجو کوچه 17 اولین ساختمان سمت راست

kermanresaneh.com